بنر وب
چرا طراحی سایت ؟

شما میتوانید از یک سایت , به عنوان یک بروشور تبلیغاتی استفاده کنید ( البته با امکانات بیشتر )

یک سایت اینترنتی این امکان را به شما میدهد تا محصولات خود را به بازدید کنندگان معرفی کنید

و آنها را در جریان آخرین اخبار قرار دهید و اطلاعات مورد نیازشان را در اختیارشان بگذارید.

اعضای یک سازمان میتوانند از طریق سایت با یکدیگر در ارتباط باشند و هر جای دنیا که باشند

از آخرین اخبار مطلع میشوند و آخرین تغییرات را مشاهده میکنند.

همه ی مردم دنیا میتوانند از طریق یک سایت فروشگاهی لوازم مورد نیاز خود را بدون نیاز به رفتن به بازار و صرف وقت , سفارش بدهند و همچنین وارد سایت های مختلف بشوند و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنند.

طراحی سایت تا حدی بسته به کارایی سایت و نیاز کاربر دارد و اگر نیاز کاربر درنظر گرفته نشود

سایت کارایی لازم را به عمل نمی آورد .

با استفاده از زبان های مختلف برنامه نویسی مانند php و پایگاه داده ها و بانکهای اطلاعاتی همانند My SQL  امکان طراحی سایت با انواع مختلف وجود دارد اما باید از این امکانات به بهترین نحو استفاده شود.

طراحی سایت در لنترن وب

لنترن وب در حقیقت یک شرکت تبلیغاتی است, چراکه طراحی سایت یکی از اقدامات اصلی در تبلیغات است. در تبلیغات مهمترین چیز شناخت بازدید کننده و هدف تبلیغ است , همین موضوع در طراحی سایت هم صدق میکند و یکی از مهمترین فاکتور ها در طراحی سایت , شناخت بازدید کننده ها و هدف قرار دادن آنهاست. متخصصان ما در لنترن وب , با بررسی کامل شاخه ی فعالیت وبسایت شما , آنرا دقیقا به طوری طراحی و توسعه خواهند داد که درصد بالایی از بازدید کننده های شما در سایت شما ماندگار شده و بازدهی داشته باشند.

350+
مشتریان راضی
650+
وبسایت طراحی شده
ریسپانسیو

طراحی واکنشگرا

وبسایت های طراحی شده توسط لنترن وب کاملا واکنشگرا ( ریسپانسیو ) بوده و در تمام صفحه نمایش ها به خوبی نمایش داده میشود.
دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال

وبسایتی که در طراحی آن اصول بازاریابی دیجیتال رعایت نشده باشد و در پشت آن وبسایت دید بازاریابی دیجیتال نباشد , در نهایت با شکست مواجه شده و باعث ضرر مدیر سایت خواهد شد.
Full Speed

بارگذاری سریع

شاید عجیب باشد , اما اگر سایت شما زیر 3 ثانیه برای بازدید کننده باز نشود , 50% از بازدید کننده ها سایت رو میبندن ..! سایت های طراحی شده در لنترن وب از سرعت بالایی برخوردار بوده و با این مهم اهمیت بسیاری میدهیم.
Standard Design

طراحی استداندارد

طراحی استاندارد که میگوییم , منظور ما واقعا طراحی بر اساس استاندارد های جهانی است. متخصصین ما در لنترن وب , آماده اند تا وبسایتی بر اساس اصول جهانی ui و ux برای شما طراحی کنند.
سریع و حرفه ای

تحویل سریع

اینکه ما در کمترین زمان ممکن وبسایت شمارا طراحی میکنیم , دلیل بر حرفه ای نبودن یا وجود مشکل نیست! تیم لنترن وب , به سرعت و دقت وبسایت شمارا طراحی کرده و از هرگونه اتلاف وقت خودداری میکنند.
Internal seo

سئو داخلی

تمامی وبسایت های طراحی شده توسط لنترن وب سئو داخلی کامل دارند و شما بعد از تحویل گرفتن وبسایت خود , نیاز به انجام سئو داخلی ندارید و با تمرکز کامل میتوانید به سئو خارجی وبسایت خود بپردازید.
نمونه کار های ما

نمونه کار های لنترن وب را ببینید. با نمونه کار های دیگران مقایسه کنید. بررسی و تحلیل کنید و سپس نتیجه بگیرید که آیا میخواهید با لنترن وب همکاری کنید یا خیر. مطمئن باشید بعد از بررسی نمونه کار ها و مطالعه کردن مطالبی که برای شما آماده کرده ایم, حتما لنترن وب را برای طراحی وبسایت خود انتخاب میکنید.

‏10 روش در طراحی سایت برای جلب اعتماد کاربر

1_ عمل کردن به وعده های خود در طراحی سایت.

( سایت را سر موعد تحویل بدهید )

2_ مبانی سازگاری

( ما باید بدانیم که کاربرانمان در چه صورت بیشتر احساس راحتی میکنند , همچنین نباید کاری کنیم کاربر  با دیدن سایت و تغییرات آن سردرگم بشود )

3_ در این زمینه ( طراحی سایت ) حرفه ای برخورد کنید

( سعی کنید با رعایت اصولی مثل ایجاد فضای خالی در سایت , رغایت رنگ بندی مناسب با متون و خوانا بودن مطلب , اعتملد کاربر را جلب کنید )

4_ چهار چوب و فریم ورک مخصوص خود را داشته باشید

( یک کاربر هنگام مشاهده سایت شما توقع دارد هنگام ورود به یک صفحه جدید , با همان قالب صفحه قبل رو به رو شود پس سعی کنید ساختار سایت شما به گونه ای نباشد که کاربر موقع مرور صفحات شما , همواره با یک ساختار جدید رو به رو بشود … این یعنی در طراحی سایت , اصول باید از قوانین خاصی پیروی کنند تا باعث سردرگمی کاربر نشوند )

5_ سبک و ایده خودتان را در طراحی سایت به کار بگیرید

( تقلید از دیگران باعث میشود کاربر به شما اعتماد نکند . اکثر کاربران دوست دارند وبسایتی همانند وبسایت رقیبان خو داشته باشند , اما این وظیفه فریلنسر است که او را از خطرات احتمالی آگاه سازدو اعتماد کاربر را جلب کند )

6_ سایت را برای کاربران طراحی کن , نه موتور های جستجو

( میدانید که افراط در هیچ زمینه ای خوب نیست همینطور در زمینه سئو , افراط در سئو حس اعتماد کاربر را خدشه دار میکند .کارهایی که در سایت انجام میشود طبق نظر کاربر هستند و وقتی شما فراموش میکنید که مطالب را برای چه کسی مطرح میکنید , در کاربر حس بی اعتمادی نسبت به سایت ایجاد میکند )

7_ تغییرات , آهسته

( کاربر شما میخواهد هنگام بازدید از سایت شما از رویکرد منطقی تغییرات که برای او قابل درک است و روند آرامی دارد برخوردار گردد پس در صفحات جدید سایت به کاربر ثابت کنید که شما همان کسی هستید که در صفحه قبلی وبسایت بود )

8_ شناخت تمایل های کاربر و استفاده از آنها در طراحی سایت

( هیچ شخصی دوست ندارد مجبور به انجام کاری شود پس هنگامی که شما در سایت خود یک پاپ اپ تبلیغاتی قرار میدهید در اصل کاربر را مجبور میکنید از آن دیدن کند و یا فایلی در سایت قرار میدهید که قرار است نیازمندی های کاربر را فراهم کند اما آن فایل شامل موارد مورد نیاز کاربرتان نیست , اینها براای کاربر خوشایند نیست و این کار , یقینا تقلب به حساب می آید )

9_ طراحی فرآیند ها ” سادگی یا ساده لوحی ؟ ”

( این یعنی موضوع را با ساده ترین فرایند های ممکن ارائه دهید. . . بزرگترین اشتباه , توضیح بیهوده راجب مسائل صریح است که باعث میشود کاربر حس کند که به او توهین شده.سعی کنید مطالبی که کاربر میتواند آنها را کشف کند را بیان نکنید و لذت کشف آنهارا از کاربر سلب نکنید )

10_ سایت را مطابق سلیقه کاربر طراحی کن . . . افراط و تفریط ممنوع

( امروزه ما میتوانیم از طریق بازخورد های کار با یک وبسایت , با سلایق کاربران آشنا شویم و با توجه به آنها , شکل ظاهری وبسایت را ارائه دهیم اما مشکل اینجاست که باید دقیق بدانیم که تا چه زمانی چه مقدار از چه اطلاعاتی را میتوان برداشت که کاربر حس نکند وارد حریم خصوصی او شده ایم )