سئو انواع سایت شرکتی، فروشگاهی، خبری

nevisande 25 فروردین, 1398 0 دیدگاه

با سلام در این مقاله می خواهیم به سئو انواع سایت شرکتی، فروشگاهی، خبری بپردازیم و اطلاعاتی را به دست شما عزیزان برسانیم.

حال می خواهیم در این مقاله به این سوالات پاسخ دهیم:

سئو چیست؟

انواع سئو کلاه ها را نام ببرید و برای هر کدام توضیح کوتاهی دهید؟

سئو کلاه سفید را توضیح دهید؟

سئو کلاه سیاه را توضیح دهید؟

به چه دلیلی سئو سایت شرکتی مهم به حساب آمده است؟

انواع راهکارهای سئوکردن برای سایت ها ی فروشگاهی را نام ببرید؟

سئو چیست؟

سئو یا نام دیگر آن که بهینه سازی می باشد برای موتور های جستجو گر استفاده می شود تا برای بهتر شدن کارکردهای سایت کاربر، که بر طبق میزان موتور جستجو گر و هم چنین برای جلب کاربرانی که از این سایت دیدن می کنند، استفاده می شود و به کار آمده است.

این را نیز بدانید کلماتی که به کار می برید تاثیر بسیاری روی سئو انواع سایت شرکتی، فروشگاهی، خبری خواهد گذاشت که این موارد نیز شامل می شود:

 • لینک ها
 • متن
 • محتو
 • ساختار مناسب

تمامی این مواردی که به عرض شما رساندیم از نمونه های سئو بوده و  تمامی این نکات جز خصوصیات سئو به حساب می آید که آن را سئو نام گذاری کرده اند.

خیلی از افرادی که اطلاعات لازم در باره با سئو را ندارند می گویند که سئو فقط شامل موتور های جستجو گر است. اما این گونه نیست؛برا بهتر کردن سایت شما نسبت به تماشاگران سایت شما نیز می باشد.

بهینه سازی کردن سایت بسیار مهم است، زیرا:

 1. بیشتر افرادی که در موتور های جستجو گر سرچ می کنند، تعداد مطالب سرچ شده چک می شود و اگر تعداد بعضی مطالب سرچ شده بالا تر باشد، تماشا گران بالا تری نیز خواهد داشت.
 2. سئو تنها برای موتور های جستجو گر به کار نمی رود بلکه برای بهتر شدن وب سایت ها و همچنین برای به تجربه گرفتن نیز به کار می رود.
 3. یکی دیگر از مزیت های سئو، رواج دادن سایت  در شبکه های اجتماعی نیز است. یعنی کاربرانی که از سایت ها شما دیدن می کنند ممکن است یک تعداد از آن ها شما را ازشبکه های اجتماعی، نظیر:
 4. توییتر
 5. فیس بوک
 6. گوگل پلاس
 7. و….

یافت کرده باشند.

انواع سئو کلاه ها را نام ببرید و برای هر کدام توضیح کوتاهی دهید؟

 1. سئو کلاه سفید
 2. سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سفید را توضیح دهید؟

کلاه سفید یا همان white hat  در واقع به دسته هایی از راه کار ها و قواعدی گفته می شود که از قانون های موتور های جستجو گر پیروی می کنند. همچنین راهنمایی هایی از این سئو در اختیار کاربران قرار داده شده است. بسیاری این موضوع را به عنوان حیله یا هک کردن بین تعدادی دیگر عنوان کرده اند در صورتی که این طور نیست و به هیچ وجه مشکلی در این رابطه وجود  ندارد.

سئو کلاه سیاه را توضیح دهید؟

کلاه سیاه یا همان black hat کاملا برعکس کلاه سفید است و کاملا کارحیله گری و هک کردن را انجام میدهد که خواسته آن ها از این کار بدست آوردن مقام بیشتر در موتور های جستجو گر می باشد. ولی تمامی این کارها کاملا غیر قابل قبول بوده و اصلا قانونی نمی باشد و زمانی که موتور های جستجو گر متوجه همچین موضوعی شوند کاملا با آن ها برخورد کرده و در ازای این کار، جریمه های بالایی را به آن ها تقبل می کند.

سئو-انواع-سایت-شرکتی-فروشگاهی-خبری

به چه دلیلی سئو سایت شرکتی مهم به حساب آمده است؟

با پیشرفت روز افزون اینترنت و شبکه های اجتماعی بسیاری از کارها رونق گرفته است. چون امروزه بیشتر افرادی که سوالی برایشان پیش آمده باشد و یا دنبال شغلی باشند، به سایت ها مراجعه کرده و کار خود را انجام میدهند.

نمونه های مختلفی در این زمینه ها وجود دارد که عبارتند از:

 • شرکتی
 • فروشگاهی
 • خبری
 • و..

حال می خواهیم در رابطه با سئو شرکتی اطلاعاتی را بیان کنیم و این می باشد که با مورد استفاده قرار دادن سئو سایت شرکتی، شما می توانید تمام مطالب خود را در این سایت قرار داده و بازار کار خود را رونق دهید تا کاربران بسیاری از سایت شما دیدن کنند.

سئو سایت فروشگاهی:

خیلی ها این فکر را می کنند که سئو کردن سایت فروشگاهی کار راحتی است. اما این گونه نمی باشد چون برای سئو کردن لازم است تا طرح بهتر و مناسبی را برای آن در نظر گرفته  و برنامه ریزی کنید. زیرا این گونه طرح ها، هم باید کاملا مهارت لازم را در آن به کار برده باشند که هم باعث می شود تا زمان زیادی را برای آن صرف کنید.

انواع راهکارهای سئوکردن برای سایت ها ی فروشگاهی را نام ببرید؟

 1. استراتژی تولید محتوا
 2. استراتژی لینک سازی
 3. استراتژی سوشیال مدیا
 4. استراتژی انتخاب درست کلمات کلیدی هر مطلب

خرید از طریق سایت فروشگاه های اینترنتی:

خرید کردن به صورت اینترنتی موجب شده است که مشتریان دیگر نمی توانند جنس خریداری شده را در همان زمان لمس و یا از نزدیک ببیند. اما با این شرایط مشتریان بسیاری جذب این گونه سایت ها شده اند. در همین حال، این کار با جذابیتی که پیدا کرده است باعث رقابت بین دیگر افراد شده است. به همین دلیل می باشد که بهینه سازی موتور های جستجو گر باید قسمتی از این طراحی را به صورت آنلاین انجام دهد.

سئو سایت خبری:

 این نوع سایت ها بیشتر برای خبرنگاران و مراکز خبری به کار می رود. مزیتی در این نوع سایت وجود دارد و این می باشد که ممکن است تعدادی زیادی از مخاطبان در راه رفتن به محل شغلشان و یا حتی جاهای تفریحی به سر ببرند و دسترسی به هیچ گونه تلویزیونی نداشته باشند. این نوع سایت ها مطالب مهم ولازم را در سایت قرار داده و به اشتراک می گذارد تا کاربران و مخاطبین از آن ها دیدن کنند. در ادامه نیز تعدادی از افراد اگر به مشکلی برخورده و به دنبال جواب آن هستند می توانند از این نوع سایت ها کمک بگیرند.

اما با تمامی این مطالب این را نیز در نظر بگیرید که همه ی کارهای سئو کردن برای هر سایتی را رعایت کنید.

شما می توانید برای آغاز خبرها از تیترهایی مثلا: کلمه کلیدی به عنوان آغاز گر مطلب خود استفاده کامل را ببرید. همچنین یکی از مهم ترین مطلبی که باید در نظر بگیرید کپی بودن آن است؛ شما نباید به هیچ عنوان از مطالب کپی استفاده کنید زیرا از رتبه سایت شما کم می شود.

“امیدوارم از تمامی این مطالب بهره لازم را برده باشید “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *